• obchod
  • Suko Magic Optické Acupoint Sonda auricular bod detektor ucho akupunktúrny bod pero Auricular bod pero
img 0

Suko Magic Optické Acupoint Sonda auricular bod detektor ucho akupunktúrny bod pero Auricular bod pero

€78.84

€69.37

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Informácie o produkte

suko Magic Optické Acupoint Sonda auricular bod detektor ucho akupunktúrny bod pero Auricular bod pero

Magic Acupoint Sonda pre P ersonal Použitie Vlastnosti: Auricle je miesto, kde kanály prísť spolu. A keď ľudí je chorých, na čiastkové oblasti budú led na niektoré zmeny, tzv pozitívny odraz bod. Tento nástroj môžete nájsť pozitívny odraz bod správne a ukázať tela podmienok pri osvetlenie rôznych svetlá. 1.Lampa sa rozsvieti hneď, ako stlačíte tlačidlo. To môže poukázať na pozitívny odraz bod správne a vyliečiť choroby bez pomoci ihly. 2.Prístroj sa používa v dvoch smeroch a je vhodné aj na rodinných príslušníkov. 3.Ukazuje naše telo podmienok pri osvetlenie rôznych lampy. 4.Vysoká miera nález pozitívny odraz ukážte nám umožní efektívne vyliečiť choroby. 5.Ľahko sa prenáša. Napájanie z 4 granule AAA Liečebné zásady Energetické kanály ucha, sú zložité a sú energetické kanály v tele stretnúť. Komunikujú s všetky energetické kanály z vnútra von, z hornej časti na spodnej časti. Keď tela alebo orgánov, ktoré majú ochorenia, earpoints sa objaví elektrické zmeny (ktoré nazýva respondent dot mužský). Podľa tejto zásady, Earpoints sonda môžete nájsť respondent dot mužský. Svetlo, ak chcete zobraziť stav tela. To je pomocné zariadenia diagnostika a poradenstvo; a čo viac, pomáha liečiť z vložiť, a stlačte ucho akupunktúrny bod na zlepšenie liečebný účinok. Po mnohých postupov ,liečiť choroby pri uchu na akupunktúrny bod môže sprostredkovať energetické kanály, môžete regulovať funkciu sila úderu alebo telesných orgánov ,posilňovať schopnosť odolať chorôb, urýchľuje obeh krvi ,prejdite na funkciu predchádzať chorobám., a starostlivosť o vaše zdravie.

Funkcie : Uchu meridiánov criss-cross body meridiánov rendezvous miesto, vnútri a zvonka tela meridiánov, zodpovedajúce, hore a dole prostredníctvom. Keď telo lézie, sa často objavujú v ucho diery oblasti zmeniť určité elektrické vlastnosti (tzv. pozitívne odráža bodov), použite "CLRH-A Ucho sondy" je možné identifikovať pozitívne úvahy bod svetlo displej každý zdravotný stav, je auricular diagnostiku nástroja. Návod na použitie: 1, úprava sonda príprava: vypínač otvorené (O) štátu, s pravej ruke a držať sondy Surveyor, pravý palec blízkosti kovové elektródy, s ukazovákom na nastavenie citlivosti dial ruleta otočené proti smeru hodinových ručičiek, aby sa "0" pozícia, pripravený na štart nastavenie. 2, nastavte referenčný bod detekcia: detekcia s ľavým palcom a dvoma prstami pinch testu predmetu lalôčikom alebo skrutkovice, v pravej ruke drží sonda, sonda ihly vertikálnu dotyk testovaný "na ucho diery," mierny tlak , nie príliš ľahká alebo príliš ťažká. Pozorovatelia v blízkosti kovové elektródy s palcom, ukazovákom od "0" bitov začína pomaly nastavenie citlivosti vytočiť v smere hodinových ručičiek na žlté svetlo vypnuté, červené svetlá začali prevažovať, referenčný bod, upravené, ukazovák ľavej gramofónu. (Vzhľadom na presnosť referenčný bod je v priamom vzťahu k presnosti detekcie výsledok, referenčný bod pre ochranu presnejšie nastavenie môže byť opakovane upravené do dňa veril byť presné.) 3, výsledok detection: nastavenie referenčného bodu po registrácii Surveyor pravej ruke drží detektor, pravý palec blízkosti kovové elektródy, ľavý palec a dvoma prstami pinch testu predmetu lalôčikom alebo helix, sonda sa pohybuje ihlu v ucho, ušnica územné testerov, tlak by mal byť jednotný , s tlakom detekcie referenčný bod veľkosť zostáva v podstate rovnaké. Uhol detekcie, rovnako ako je to možné, kolmo k povrchu kože. Zisťovanie je svetlo zelená indikuje, že body zodpovedajúce orgán, v dobrom stave, keď žlté svetlo indikuje kritický stav, červená, keď (to bude alarm), že problém existuje, tento bod sa nazýva pozitívny bod, na tomto mieste preto liečba môže výrazne zlepšiť výsledky. 4, vypnutie: po použití vypínača napájania turn off (napájania ak chcete otvoriť (VYPNUTÉ) štát).

  • Číslo Modelu: 7128
  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Názov Značky: Lehrmit
  • Certifikácia: ŽIADNE
Uultimator
2020-12-21
1/5
Do not order, it's scam :( Have received another reference of this model which is much cheaper from other sellers, then we refund you that half (what remains of your pocket is always more expensive than if you had taken it from another seller) Or we offer you the full refund if you send it back at your expense. The dispute was closed before the end, and he did not leave my choice, I had only half refunded, so I got scammed :( Go your way, because the seller made me understand that the model is no longer manufactured (but yet they pretend to sell it)

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.