• Video Hry
  • MAYFLASH 4 Porty GameCube ovládača Adaptéra USB Prevodník Pre Nintendo Wii U PC NGC Super Smash Brothers
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

MAYFLASH 4 Porty GameCube ovládača Adaptéra USB Prevodník Pre Nintendo Wii U PC NGC Super Smash Brothers

€17.24

€13.79

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Rýchly Štart pre Nintendo Prepínač

1. Pripojí svoj GameCube Radič na adaptér a spínač adaptér do "Wii U/NS" režim pomocou prepínača umiestnené na boku.

2. Ručný Režim: Pripojenie adaptéra do vašej Prepínač Typu-C, USB kábel. Prosím, použite čierny kábel adaptéra.

Režime TV: Pripojenie Nintendo Prepnúť na TV, potom zapojte do USB portu vášho adaptér a Spínač Dock.

3. Vyberte "Kontrolórov", a potom "Hľadať Radiče" na Prepnutie obrazovky alebo TELEVÍZIE pomocou vašej Radosti-Con radiče.

4. Stlačte tlačidlo "L" alebo "R", alebo "B X Y" tlačidlá pomocou GameCube Radič.

Poznámka: tlačidlá nebude fungovať, tu, prosím, byť trpezlivý. A prosím, nedotýkajte ľavej a pravej páčke vášho GameCube radič v tejto chvíli.

5. Stlačte tlačidlo "B" na Radosť-Con radič, alebo zvoľte "Späť" na obrazovke sa späť k "Regulátory" na obrazovke. Môžete vidieť čierny radič ikonu, ktorá znamená, že vaše GameCube Regulátora je spojené s Prepínačom systém úspešne.

Poznámka: Ak váš GameCube Regulátor môže, ale nemusí byť označený podľa Prepínač Systém po tom, ako vypnete váš Prepínač Systém, alebo ak sú tu iné problémy, prosím obnoviť svoje Spínač a opakujte vyššie uvedené 3rd, 4th, 5. krok. Prosím, aktualizujte Prepnúť Systém do verzia 4.0. Vysoko kvalitný 3. strany produkt - nie je vyrobené spoločnosťou Nintendo. Prevodník Gamecube radič sa používa na Wii U konzoly Nintendo konzoly Prepínača. Umožňuje pripojiť až štyri GameCube radiče (alebo bezdrôtové GameCube radiče) na Wii U systému alebo PC USB. S dvoma GameCube Radič Adaptéry, až osem GameCube regulátory môžu byť použité súčasne. Prejsť na "Wii U" alebo "PC" režim pomocou prepínača umiestnené na boku. Podporuje GC/Wii Emulátor Dolphin pre PC. Podporuje vstavaný Vibračná spätná Väzba bez meškania zapojením dva porty USB adaptér do vášho Wii U systému alebo PC konektor USB porty. Vodič je potrebné, ak potrebujete vibračná spätná väzba v režime PC. Kompatibilné s Wii U Super Smash Bros hra. Nemôže funguje na Wii konzoly. Funguje na každom regióne Wii U konzoly.

  • S USB: Áno
  • Kompatibilné Značka/Model: Microsoft
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: PS príslušenstvo

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.