• Počítač & Office
  • GeeekPi Pôvodné 7 palcový Kapacitný Dotykový Digitalizátorom. Obrazovky Panel Sklo Senzor Držiak pre CTP-571 Raspberry Pi 4 B Všetky Platformy / PC
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

GeeekPi Pôvodné 7 palcový Kapacitný Dotykový Digitalizátorom. Obrazovky Panel Sklo Senzor Držiak pre CTP-571 Raspberry Pi 4 B Všetky Platformy / PC

€18.56

€13.00

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

7 palcový Kapacitný Dotykový Panel DIY Kit

Popis: To je len Kapacitný dotykový panel DIY kit pre všetkých tvorcov, to len zahŕňa kapacitný dotykový panel (sklo) , ovládač dosky a USB Kábel. Kapacitný dotykový funkcia môže poskytnúť užívateľovi plnú kontrolu nad všetky zariadenia. Je to zadarmo ovládač pre svoje zariadenie vzhľadom na vstavané EDID informácie o zariadení. To môže, zariadenia na identifikáciu dotykový panel veľmi jednoducho a správne. Kapacitný USB touch panel podporuje funkcie pravé tlačidlo myši a presuňte myšou. To môže podporiť viacbodové dotyk, maximálne 10 bodov. (Iba je testovaný na windows 10) Pracovať na systéme Linux / Windows. Nemôže pracovať na Android.

Vlastnosti: Plug and play, voľné vodiča. Viacbodové dotyk, maximálne 10 bodov. (Iba test v systéme windows 10) Podpora 2 USB porty.

Balenie obsahuje: 1 * 7 palcový Kapacitný Dotykový Panel 1 * CTP ovládač rady (Kapacitný Dotykový Panel Ovládač rada) 1 * USB touch screen kábel drôt

Spojenie Detaily:

Na CTP vodič doska má dva USB port typu, jedna z nich je Micro USB kábel na pravej strane. (Oba z nich sú k dispozícii pre váš dotykový displej, jeden z nich by mal byť pripojený na výstup prístroja.)

CTP Mechanické Kreslenie:

TP Mechanické Kreslenie:

Wiki Technická Podpora:

http://wiki.52pi.com/index.php/7-Inch-1024x600_Capacitive_Touch_Panel_DIY_Kit_SKU:_EP-0082

Poznámka:

Tento kapacitný dotykový panel je kompatibilný len s obrazovke je uvedené nižšie:

( Tento LCD displej bez toho, HDMI alebo VGA kábel drôt, un-dotykový displej verzia nepotrebuje dotykovou funkciou ovládača).

Kliknite na obrázok pre viac informácií o 7 palcový Displej 1024x600 Auta:

Dobrá Správa!

Máme novú verziu "7 palcový 1024*600 Kapacitný Dotykový Displej", má zľavu teraz!

Kliknite na tlačidlo nasledujúci obrázok kúpiť:

Spätná väzba: Ak ste spokojní s našimi službami a produktu, očakávame, že pozitívna spätná väzba a 5 hviezd podrobné Hodnotenie predajcu. Budeme tiež nechať Pozitívnu spätnú Väzbu (5 Star) pre veľmi zákazníkov, aby vám pomohli zlepšiť zákazníkov kupujúci účet výkon. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Ďakujeme! Užite si nakupovanie tu!

  • Názov Značky: geeekpi
  • Veľkosť: 7 inch
  • Typ Príslušenstva: LCD displej
  • Druh: Kapacitný Dotykový Panel Sklo
  • Kompatibilné s: Raspberry Pi 7 palcový 1024*600 Displej
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Philjuhita
2020-12-27
4/5
I did not check yet

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.