• obchod
  • 12V Auto motorový Olej Pan Odvodňovacej Nádrže Ohrievača Pad 13*23 CM Silikónový Elektrické Olejové Vykurovacie Podložky Č Plug
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

12V Auto motorový Olej Pan Odvodňovacej Nádrže Ohrievača Pad 13*23 CM Silikónový Elektrické Olejové Vykurovacie Podložky Č Plug

€8.99

€6.29

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Špecifikácia:

Úplne nové

Veľkosť: Cca. 13 cm * 23 cm

Dĺžka Kábla: Cca. 35 CM

Napätie: 12V

Teplota: konštantná teplota 40°, 60°, 80°, 100°, 120°, 150 stupňov

Späť obojstrannú lepiacu, môžu byť priamo pripojené k vyhrievané produkt, obojstrannú lepiacu môže vydržať až do 200 stupňov, nikdy spadnúť (môže byť prispôsobený pre rôzne teplotné rozsahy)

Použitie rozsah: všetky typy automobilov palivových nádrží, vodojemov, batérie, nemrznúca vykurovania a izolácie.

Funkcie:

Izolačné vrstvy silikónové gumy kúrenie doska je vyrobené zo silikónového kaučuku a sklenené vlákna, tkaniny. Má vysoké izolačné vlastnosti a skúšobné napätie môže dosiahnuť 20~50KV/mm, takže ho možno používať s dôverou.

Silikónové gumy kúrenie doska je mimoriadne vhodné na inštaláciu. To môže byť vulkanizovaného a nainštalovať vulcanizing pri izbovej teplote. To môže tiež byť inštalované podľa požiadaviek zákazníka, alebo nainštalované do zväzkov.

Pre vykurovacie teleso: vykurovacej drôty zo zliatin niklu je natočený okolo sklenených vlákien, vykurovacieho výkonu môže dosiahnuť 2.1 W/cm2, a kúrenie je viac jednotné.

Vlhkosti-odolné silikónové gumy materiál poskytuje dlhšie ohrievač život.

Pokyny:

Elektrické vykurovacie zariadenie musí venovať pozornosť použitie, jeho pracovná teplota by mala byť kratšia ako 240 ℃ , nepretržité používanie prietokové nepresahuje 300 ℃ .

Pri pracovnej teplote menej ako 240 ℃ , súčasná hustota je až do 3 w/c ㎡

Vložiť typ inštalácie podmienky, povolená prevádzková teplota menej ako 150 ℃

V prípade suchého vzduchu vo vzduchu, moc hustota by mala byť menšia ako 1 W/cm2 v dôsledku teplotná odolnosť materiálu; v prípade non-nepretržitej prevádzky, napájanie hustota môže dosiahnuť 1.4 W/cm2.

Pracovné napätie výber s vysokým výkonom vysokého napätia, nízka spotreba nízka napätia zásady, špeciálne potreby môžu byť výnimky.

Ako Nainštalovať:

Krok č. 1. Použiť na tlak citlivé lepidlo sa prichytávajú na rovný a hladký artefakty

Krok 2. Maximálna prevádzková teplota tlak citlivé lepidlo: 150 ℃ Kontinuálne teplota, 230 ℃ prietokové teploty. Výkon hustota je menšia ako 0,9 W/c ㎡

Krok 3. Silikónové gumy ohrievač na tlak citlivé lepidlo by mala byť použitá pol roka po spracovanie, inak to bude mať vplyv na výkon lepidla pomocou

Package Zahrnuté:

1 x Ohrievač Pad

Poznámka:

Prosím, aby menšie odchýlky v dôsledku ručné meranie.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory v každom počítači, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Moc: 50W & Pod
  • Teplo Zachovanie Trvania: 6 Hodín & Pod
  • Materiál: Kožené

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.